f İSGDEM-Hakkımızda İSGDEM - Hakkımızda
 

EĞİTMENLERİMİZ


Mesut TORAMAN
Metin TOPÇU
Mehmet CEYLAN
Hakan DEĞER
Sermet ÇELİKÇAPA
Mehmet ŞEN
Kübra DERYA SAATÇİ
Nihal GÖKER
Mehmet Cem TÜRKEŞ
Prof.Dr. Mehmet PALAMUT
Hatice ÇAĞLAR ÖZTEKE
Gültekin BAŞKÖYLÜ
Uğur NİKBAY
Ali KARA
Fatih ÇAVDUR
Turan ASLAN
Mehmet Mustafa GÜNEŞ
Fatih KARPAT
Mehmet Onat ÖZTÜRK
Ömer MUŞTUCU
Ramazan LİVAOĞLU

 

UZMANLARIMIZ

Sema Özkan (A)
Recep BOZTEPE (A)
Fevzi YAVAŞ (A)
Asuman YILMAZ (A)
Gökhan KAYA (C)
Alper DURSUN (C)


İsgdem


İSGDEM İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Eğitim Mühendislik Hizmetleri LTD.ŞTİ
A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Mesut TORAMAN 2007 yılında Bursa'da İSGDEM İlk Yardım Eğitim Merkezini kurmuş ve Uzmanlık hizmetini ferdi olarak sürdürmüştür. Daha sonra OSGB LTD. ŞTİ’Nİ kurarak eğitim ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmiştir. OSGB LTD. ŞTİ. Bakanlığın talebi üzerine unvan değişikliğine gidererek İSGDEM unvanını almıştır. 
 
Mesut TORAMAN’IN kurucusu bulunduğu firmalar, İSGDEM LTD. ŞTİ, İZMİR İSG A.Ş, DENİZLİ İSG A.Ş., TORAMAN A.Ş., MESUT TORAMAN A.Ş., OSGBMED LTD.ŞTİ. Bakanlıklardan aldığı yetki belgelerine dayanarak;
İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği Eğitim Kurumu, OSGB, İlk Yardım Eğitim Merkezi, Hijyen Laboratuvarı, Medya Eğitim Danışmanlık alanlarında Bursa, İstanbul, Denizli ve İzmir İllerinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Mesut TORAMAN, Türkiye’de ilk defa İSG alanında web tabanlı OSGB TV yi kurarak binlerce uzman adaylarının sınavda başarılarına destek sağlamıştır.

Mesut TORAMAN, İSG çalışanlarının örgütlenmesinde, BİGDER kurucu Başkanlığı, İstanbul İSGDER, Denizli İSGDER kurucu üyeliğini yapmıştır ve İSG alanında örgütlenme çalışmalarına katkısını halen sürdürmektedir.

BURSA ve DENİZLİ İSGDEM EĞİTİM KURUMLARI bugüne kadar 4.000 iş güvenliği uzmanı yetiştirmiş ve OSGB TV desteğini alarak, 18 Ağustos sınavında gösterdiği başarı ile Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları arasında yerini almış bulunmaktadır.
Yetki Belgelerimiz
  İSGDEM © 2011